זהו זה לפורים

שיטוט פורימי משעשע ומלא הפתעות בתכניות "זהו זה" לכבוד החג
אם תרצו - אין זו אגדה  |  זמן: 45:14
מלכות יופי
 
מלכות יופי
האחים בוז
פרק: 2
האחים בוז
אגדות
 
אגדות
מפלצות
פרק: 3
מפלצות
ארמון המלכות
פרק: 1
ארמון המלכות
איה המן?
פרק: 5
איה המן?
1  2

מעפרה חזה כאסתר המלכה ועד לירדנה ארזי כוושתי - חג פורים הוא מכרה של זהב לתכנית סאטירה כ"זהו זה".

לאורך השנים רקחה "זהו זה" כמה מתכניות הפורים המשובחות ביותר שנעשו. בדף זה הכנו בעבורכם שיטוט פורימי משעשע ומלא הפתעות. תוכלו למצוא כאן תכניות "זהו זה" פורימיות מובחרות משנים שונות, המשקפות כל אחת בדרכה את הלך הרוח של השנה בה הופקה.

בין מרדכי, אסתר, המן, אחשוורוש, האחים בוז, ומיטב הבדרנים והאמנים, אפשר להתחקות גם אחרי ההתפתחות האומנותית בידורית שעברה "זהו זה"- התכנית שהובילה וניווטה את תכניות הבידור בישראל לאורך עשרות שנים.
העד-דלא-ידע של "זהו זה" מגוונת, ארוכה, והכי חשוב, משעשעת. ממסיבת הפורים בצל המסכות במלחמת המפרץ, דרך הפרק של "ארמון המלכות" שבו המלך אחשוורוש זועם על סיום העונה של התכנית.

מבית היוצר של הטלוויזיה החינוכית
משתתפים: גידי גוב, מוני מושונוב, דבלה גליקמן, אבי קושניר, שלמה בראבא, עפרה חזה, ירדנה ארזי, יהודית רביץ, אריאל זילבר
משך: 45 דקות
שנת הפקה: 1987-1995

 

 

תגובות

זהו זה
אני מתה על זהו זה זה כזה מצחיק וכיף לראות את זה כל הזמן זה אף פעם לא נמאס אבל עכשיו אני מנסה לראות עכשיו פרקים וזה לא עובד ......
לילך|10/03/12
חג פורים
גן לידה .בית ספר א.ד גראדון . ישיבה נעמת בני ברק. ספריה רמת גן . חיל ים אילת וקריה. מכון שחר איכר איושץ. משאוב אנוש בר אילן מכללה רמת גן. מספרה אהבה תברי .קיבוץ מוחד עבודה סוצאלת משרת טלי חדש , אריס גור ,בת שבע פאר, נטע גנרק, סין רומי ,מזל גבסו ,סין כהן שולי. פקידה כוח אדם חיל ים אילת . פקידה מספנה. משוק"ת חול ארץ.
הדס חומסקי |22/06/13|בעזו ספיר ודבורה יולפנסד

סגור