כוווולם היו בנינו

הטאלנטים של היום, בגילגול קודם בחינוכית
מסתבר שרבים מהכוכבים הגדולים של היום הופיעו לראשונה כאן, בחינוכית
טל פרידמן ומשה פרסטר בפינתם "כל מה שרצית לדעת", זהו זה, 1993  |  זמן: 04:31
אסי כהן
 
אסי כהן
 
לימור - אורנה בנאי
טל פרידמן
 
טל פרידמן
הראל סקעת
 
הראל סקעת
עינב גלילי
 
עינב גלילי
 
מריאנו אידלמן
1  2  3  4

ידעתם שהראל סקעת שיחק בפרפר נחמד? רוצים לראות את רותם אבוהב בתור ילדה קטנה? או את משה איבגי כפיראט משנת 1983? כולם היו בנינו, רובם התחילו כאן אצלנו ואנחנו אוהבים אותם מאז - ועד היום. אנחנו ממשיכים למצוא ולשעשע אתכם בביכורי סלבס כל הזמן - הנה לפניכם ה"מציאות" האחרונות: מריאנו אידלמן ועינב גלילי, טל פרידמן במערכון מתוך "זהו זה", דני רופ ופרק של פרפר נחמד בהנחיית אבי קושניר. גם יעל ארד נמצאת כאן, בת 17, מדגימה תרגילי ג'ודו בפינת הספורט של "זהו זה."

איזה פרי בשל של היום לא עבר בחממה של החינוכית? רוב כוכבי "ארץ נהדרת" התחילו להצחיק כאן אצלנו. ליאור כלפון שר ורקד כאן בתור נער בלהקת הנוער העובד והלומד. אורלי וילנאי, הרבה לפני ימי התחקירים הזועמים, היתה נערה חייכנית בתוכנית קיץ קלילה. ירמי קפלן הילד פגש את אליל נעוריו טל ברודי, אז קפטן מכבי תל אביב, ודיבר איתו אנגלית ב- Here We Are. הילדון תומר שרון לימד אותנו ערבית.

דליה שימקו ודן תורן כיכבו ב"על הברזלים" של זהו-זה כשני נערים שחולמים לפרוץ בגדול, וגורי אלפי שיחק "מומחה" למתמטיקה בשעשועון לילדים. אסי כהן היה גולנצ'יק ב"עשרים פלוס". גם לימור של אורנה בנאי נולדה בתוכנית "אקשן".

אספנו עבורכם קטעים קצרים ומבדרים מעברם המביך-קלות של הכוכבים הגדולים שלנו. אתם מוזמנים לשבת לצפות, לצחוק, ולהנות מתכני הטלוויזיה החינוכית, שמגדלת כוכבים כבר 45 שנים. לכן אל תשכחו, יש לנו (ולכם), תחנה נהדרת.

תגובות

אבל מחר לא יהיו לכם בנים כלל וכלל!
ברגע שחינוכית ויתרה על יצירת סדרות מקוריות וחינוכיות בכמות וברמה שהיו - אזי ויתרה על העתיד. במקום שחינוכית תהווה מעיין שופע ליצירה איכותית המחנכת ומלמדת את ילדי ישראל ומולידה כשרונות - רצים לעבר תכנים קנויים. אפשר לעשות איכות גם עם מעט תקציב. לא הכל כסף.
ליאור|08/05/11
אל תתלהבו בכלל זה כי לא הייתה עוד אופציה. אתם גרוע
אריק|02/03/12

סגור