בגדים

פרקים מתכניות לגיל הרך בנושא בגדים
עולם הבובות של גלי: הגלימה הבלויה
הבגד הרעב
 
הבגד הרעב
זה מזה: בגד
פרק: 25
זה מזה: בגד
אפרוח
 
אפרוח
פרפר נחמד: בגדים
פרק: 33
פרפר נחמד: בגדים
בבית של פיסטוק: בגדי פיסטוק החדשים
פרק: 905
בבית של פיסטוק: בגדי פיסטוק החדשים
פרפר נחמד: בגדים לתיאטרון
פרק: 931
פרפר נחמד: בגדים לתיאטרון
1  2

מה כולנו לובשים כל יום? בגדים! יש לנו בגדים שאיתם אנחנו הולכים לגן או לחברים, יש לנו בגדים שאיתם אנחנו הולכים לים או לבריכה ויש לנו גם בגדים מיוחדים שאיתם אנחנו הולכים לישון - פיג'מות! יש בגדים בכל מיני צבעים: בצבע כחול כמו הים, אדום כמו הכלנית או ירוק כמו הדשא. יש גם כל מיני סוגים של בגדים: בגדי חורף, בגדי קיץ, בגדים לערב חג ובגדים סתם.

איזה עוד פריטי לבוש אתם מכירים? ומי יודע מה זה בדיוק פריט לבוש? בתכנית זה מזה תקבלו את כל התשובות. בגדים תופרים במכונת תפירה, בדיוק כמו זו שיש בגן של רגע. הגננת נחמה לימדה את הילדים איך לתפור שקית מבדים ישנים. רגע מגיע לבקר את פיסטוק, הם מוציאים בגדים ישנים מהארון ומנסים לתפור לפיסטוק בגדים חדשים. מי יכול לנחש מה יצא לרגע ופיסטוק בסוף?

בינתיים, בתכנית פרפר נחמד נולי ועוזי פתחו חנות נעליים קטנה. אבל לפני שהם ינסו למכור נעליים, צריך לסדר אותן זוגות זוגות: נעל בית עם נעל בית ונעל ספורט עם נעל ספורט. אפי מגיעה לקנות נעליים. איזה זוג נעליים היא קנתה?

לכל אחד מאיתנו יש את הבגד שהוא אוהב יותר מכל: הבגד שאיתו הכי נוח לנו, שהצבע שלו הכי מתאים לנו, הבגד שאיתו אנחנו מחייכים. אז גשו לארון, ליבשו את הבגד שאתם הכי אוהבים והצטרפו אלינו!

 

 


סגור