דיבור מקדים

סדרת התעודה הנועזת חוזרת בעונה חדשה וחודרת באופן מעמיק ורציני, בלא גימיקים מציצניים וצהובים, אל הבעיות המיניות שבהן נתקלים גברים ונשים בישראל. בכל פרק מתארחים זוגות או משתתפים אחדים, אשר רוצים לשפר את חיי המין שלהם.

גם בעונה זו ניתן למצוא קשת רחבה של קשיים בתחום המיני, כגון הבדלי חשק בין בני זוג, מיניות במהלך היריון, התמכרויות מיניות שונות (לאביזרים, למשל), קשיי אורגזמה נשיים, ההסתגלות מעולם המין החרדי לעולם המין החילוני, ועוד.

התכנית נועדה לחשוף בפני הציבור הרחב את הסוגיות הנפוצות שגורמות ללבטים ולבלבול בתחום המיני, ולהעניק כלים איכותיים ומוחשיים לשיפור המצב הנוכחי - הן של המשתתף באולפן והן של הצופה בבית. התכנית אינה מתיימרת לפתור לחלוטין את בעיותיו של המשתתף, ואולם היא דוחפת אותו - ואת הצופה - לכיוון הרצוי שיכול להוביל לפתרון הבעיה באמצעות המידע שנחשף בתכנית ובעצם שבירת הטאבו והעלאת הנושא למודעות.

מנחת התכנית,ד"ר רונית אלוני, היא מומחית לטיפול ולשיקום מיני וטיפולי סרוגייט.
היא בעלת תואר דוקטור בשיקום מיני מטעם Union Institute of Cincinnati ובעלת תואר שני במיניות האדם מטעם אוניברסיטת .N.Y.U ד"ר אלוני הקימה וניהלה את המרכז לשיקום מיני בבית חולים לווינשטיין, והיא משמשת חברת ועד באיט"ם - האגודה הישראלית לטיפול מיני.

שאלות ותשובות בנושא מין באתר של ד"ר רונית אלוני

חברת הפקה: באזז טלוויזיה בע"מ
משתתפים: ד"ר רונית אלוני ואורחים
משך: 24 דקות
מספר פרקים: 25
שנת הפקה: 2010

 

 


סגור