חוצה ישראל - העונות הקודמות

אדם ברוך
רינו צרור בתכנית ראיונות באווירה אישית, העוסקת בחברה הישראלית על כל גווניה
רינו צרור מארח לשיחה את ד"ר אבשלום אליצור  |  זמן: 23:47
ד"ר אבשלום אליצור
 
ד"ר אבשלום אליצור
יאיר שמיר
פרק: 325
יאיר שמיר
מרדכי שני
פרק: 397
מרדכי שני
יורם זבירין
 
יורם זבירין
אלי לווינגר
 
אלי לווינגר
דפנה ברק-ארז
פרק: 380
דפנה ברק-ארז
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10

רינו צרור בתכנית ראיונות באווירה אישית, העוסקת בחברה הישראלית, בבעיותיה ובתהליכים המעצבים אותה במגוון תחומי חיים: מדע, תרבות, כלכלה ופוליטיקה.

בכל תכנית מתארח מרואיין יחיד המביא את סיפורו האישי לצד שיחה ופרשנות לנושאים שעל סדר היום. האורחים השונים המתייצבים מדי יום ביומו באולפן, ויוצרים פסיפס אנושי של דמויות מרתקות המשקפות את הרבדים השונים בחברה הישראלית.

חוצה ישראל היא אחת מתכניות הדגל של הטלוויזיה החינוכית, והיא עלתה לאוויר בשנת 2000 בהגשת דב אלבוים ובעריכת תמי דבס. עד היום השתתפו בתכנית מאות רבות של מרואיינים, בהם סופרים, פוליטיקאים, זמרים, אנשי אקדמיה ורבנים.

התכנית זכתה בפרס האקדמיה לטלוויזיה בקטגוריית תכנית האירוח הטובה ביותר ב-2004, 2006 וב-2010.

מבית היוצר של הטלוויזיה החינוכית הישראלית
משתתפים: רינו צרור
משך: 30 דקות
שנת הפקה: 2009-2000

 

 

תגובות

למה אי אפשר לחפש פה? הפרק עם שמואל וילוז'ני?
למה אי אפשר לחפש פה? איזה מספר הפרק עם שמואל וילוזני ? תודה
09/11/11
הרב רפי פרץ - כן ירבו כמוך... מומלץ!
חבל שרינו מביע הסתייגות כה רבה המשדרת לעיתים ספק חוסר כבוד, ספק יהירות.
נתי|14/03/12
הפרק עם השופט שאול אלוני
אשמח לדעת איפה ניתן למצוא את הראיון של רינו צרור עם השופט שאול אלוני, שהתקיים בין 2006-2007. אודה לכם מאוד אם תעזרו לי למצוא את השידור.
שרון|21/12/12|כפר סבא
פולארד
בייה שלום רב, אם הגעתו של ברק חוסיין אובמה ארצה אני קורא לכל אחד מאיתנו מכל מיגוון הפוליטי ליצור חזית ומאמץ לאומי לדרוש את שחרורו המיידית של פולארד. מעבר לחיבוק וחיוך של אובמה מסתתרת פרנויה אכזרית שבגללה פולארד נמק בכלא עד היום,אף ביידן סגנו הבטיח,שפולארד רק ישוחרר מהכלא על גופתו המת ,כמובן אנחנו מאחלים לביידין חיים ארוכים אבל את פולארד אנחנו כן דורשים שיהיה חופשי איתנו בארץ. בוא נחשוב פעמיים אם אובמה בכלל מביא איתו פתרון למזרח התיכון או בדיוק ההפך.בקדנציה הראשונה שלו הגיע למצרים,ותראו אך מצרים ניראת היום.רק מי השמועה שהוא מגיע לכאן נדלקו כבר סממנים של אנתיפדה שלישית, מה יהיה ואך תראה ארץ ישראל בסוף הקדנציה של אובמה ? הפרד ומשול . אחרי שאובמה הפנה את גבו למוברק בדיוק באותו דרך ש גימי קרטר בזמנו עשה להשאה איראנית ב-1979 ובכך שולח איתות ברור לחומייני שהדרך חזור לאירן פתוח לפניו,מעשה שגרם לתוצאות טרגיות שעדיין מהדהדות בכל המזרח התיכון ואכן אובמה עשה אותה דבר אם מוברק אם אותן התוצאות כמעט ובוא לא נשכח שאובמה הצהיר שקרטר מורו ורבו מי "א עד ת" בכל הקשור למזרח התיכון. ביהדות יש לנו פתגם אם לא נעשה קידוש,לנו יעשו הבדלה.לכן בוא נקדש לא רק את המטרה אלא גם את האדם שגייסנו בכדי למסור לנו מדע על ארצות ערב והקריב למענינו הכל.היום מצבו הבריאותית לגמרי לא יציב והאחריות במלואה מוטלת עלינו להביא אותו הביתה עכשיו אבל בטח לא להמשיך לשתף פעולה אם האמריקאים ולהפוך את יונתן לשעיר עזאזל,עונשו הוא כבר שילם כפל כפליים אם לא יותר. כל אחד מאיתנו צריך ליישר קו מול נשיא הארצות הברית בלי ברק בעיניים ולדרוש אחת ולתמיד שיהונתן ישוחרר מהכלא במיידי ודי לאכזריות הזאת שחונקת את יונתן 28 שנה מול העיניים שלנו באטיות למוות בטוח. את זה הסורים כבר עשו לאלי כהן עליו השלום כשעמדנו מנגד חסרי אונים. הפעם הזאת אולי עוד נוכל להגיד, "ויפדו העם את יונתן ולא מת." שמואל (א) גדעון בן יעקב רעננה
גדעון בן יעקב|08/03/13|רעננה
ראיון עם רינו צרור ב"חוצה ישראל"
שלום וברכה אנא תעלו ליוטוב את הראיון שנעשה איתי על ידי רינו צרור בתוכנית "חוצה ישראל" מיום : 21-05-2007 תודה יהודה עתי
יהודה עתי|17/01/16|תל אביב-יפו
מומו נקוה
תעלו את הראיון עם מומו נקוה בבקשה לארכיון התכנית.
אריה|05/03/16|צפון
ד״ר יואב בן דב
בבקשה תעלו את הפרק עם ד״ר יואב בן דב (לזכרו)
26/12/16
רינו צרור מנחה התכנית "חוצה ישראל - העונות הקודמות"
רינו צרור מארח מתוך "חוצה ישראל - העונות הקודמות"

סגור