מתויגים

הסדרה עוסקת בקבוצה של בני נוער נורמטיביים בגילאי חטיבת הביניים והתיכון, המתמודדים עם נושאים חברתיים כמו: מקובלות חברתית, הצלחה בלימודים, תחרותיות זהות מינית וזוגיות.
פרק 1  |  זמן: 16:26

הסדרה עוסקת בקבוצה של בני נוער נורמטיביים בגילאי חטיבת הביניים והתיכון, המתמודדים עם נושאים חברתיים כמו: מקובלות חברתית, הצלחה בלימודים, תחרותיות זהות מינית וזוגיות. סוגיות אלה מתנהלות כיום ומקבלות גם ביטוי נרחב ברשת האינטרנט, אשר זמינה לבני הנוער בכל שעות היממה, משפיעה על התנהגותם ואשר הגבולות בה אינם תמיד ברורים וללא פיקוח.
 
הסדרה מציגה את סיפורם של חמישה שמיניסטים (תלמידי כיתה י"ב) בשבועות שלפני 'יום השמיניות', מסיבת הסיום שלהם, אירוע אשר מכניס את כולם לאווירה תחרותית, חושף חלומות וסודות נסתרים, וגורם לגיבורי הסדרה לפעול בדרכים שונות על מנת לבלוט בו ולקחת בו חלק. במהלך פרקי הסדרה מנסה כל אחד מהגיבורים להגשים את החלום שלו, דרך התמודדות עם המכשולים שבדרך.
הסוגיות החבריות שמשולבות בסדרה: זוגיות אלימה, אלימות רשתית ("שיימינג"), "החרמות", מיניות וחדירה לפרטיות. כל אלו יבואו לידי ביטוי בחיים האמיתיים של הגיבורים אך גם ברשת.
 
העלילה מתוארת מנקודת מבטה של דניאל וויס האקרית בנשמתה, הלומדת במגמת סייבר בתיכון. דניאל אינה מצליחה באודישנים למופע הסיום מסיבות חברתיות ומחליטה ,לעקוב אחר יתר הגיבורים באמצעות תוכנת מעקב שהיא פתחה  ומשתילה על הניידים שלהם.  באמצעותה היא עוקבת אחריהם ויותר מכך, מתערבת באופן אקטיבי בחייהם ע"י שליחת מסרונים וסרטונים.

מבית היוצר של הטלוויזיה החינוכית
משתתפים:
משך:
17 דקות
שנת הפקה: 2017

מתוך "מתויגים"
לוגו התכנית "מתויגים"

סגור