לוח השידורים


05:00
מה פתאום
יש לנו כנרת
פרק מס' 43
אם תחפשו היום את קישקשתא בחלון שלו - לא תמצאוהו, כי קישקשתא נסע לכנרת. בכנרת מצפה לקישקשתא הפתעה שהכינו לו אריאלה וערן.
05:30
שרגא בישגדא
שרה לוי תנאי
פרק מס' 47
מוני מושונוב מגלם את שרגא בישגדא, המצלם בלוג יומי העוסק באנשים ידועי שם שתרומתם הייתה חשובה ופורצת דרך. שרה לוי תנאי הייתה רקדנית וכוריאוגרפית של לָהָקת ענבל, שאותה היא גם ייסדה. שרגא מגלה שהמוצא והשורשים הם שקבעו את מסלול חייה של שרה לוי תנאי.
05:45
רכבת הדינוזאורים
פרק מס' 41
05:57
סנופי וצ'ארלי בראון - קצרים
בדיקה רפואית
פרק מס' 360
06:00
פרפר נחמד
אוכל
פרק מס' 926
דודו מכין ארוחה לבובות ולאפי ותוך כדי כך מדגים גם את הפעולות הרבות הנדרשות להכנת ארוחה . אפי מספרת את " סבתא של חנה בננה בישלה דייסה" של אורה אייל.
06:27
הדרדסים 3
צעצוע של דרדוס והכול דרדוסים
פרק מס' 183
דרדסאבא מוצא צעצוע ישן שקיבל לפני כמה מאות שנים אבל הוא לא יודע איך משתמשים בו. צייד ראשים מרושע מופיע בבקתה העלובה של גרגמל.
06:52
אולי ומון
מרתון קציצות הבשר האיטלקיות
פרק מס' 9
אולי נסחף ומכין קציצת בשר בגודל של בית. מון מחליטה לערוך סעודה איטלקית ענקית כדי לחגוג את יצירתו.
07:05
ספלאש ובאבלס
תדליקו את האור
פרק מס' 60
החבורה יורדת למעמקים כדי לבקר את לו ואת בוב. כשהם מגלים שהאור של לו כבה, הם מחליטים לנסות לעזור לה.
07:17
דוט עונה 2
דוט רוקדת
פרק מס' 35
דוט מקבלת ניקוד נמוך במשחק ריקודים. היא מחליטה להוכיח שהיא מסוגלת לרקוד, ומבקשת מהאל שיעזור לה להתאמן בריקוד.
07:30
פילו וסופי
מרק קציצות פלאפל
פרק מס' 5
סופי מתחילה להכין מרק כדורי פלאפל כשעדיין אין לה כדורי פלאפל. פילו חושב שזה בזבוז זמן אבל לסופי יש תקווה. האם לפעמים כדאי להחליף תקווה קלושה בתקווה אחרת שיש לה יותר סיכוי להתממש?
07:45
צמר ויעלי
האחים הכי מעצבנים בעולם (מדיקן)
פרק מס' 5
האחים הכי מעצבנים בעולם יעלי מתעצבנת כי אחיה קיבל אופניים חדשים והיא צריכה להסתפק באופניים ישנים. נמאס לה להיות ילדת סנדביץ'. השכנים צמר,טלי אורן ובועז (יוגב יפת) עוזרים למצוא את היתרונות שיש באחים.
08:00
דן ומוזלי
היום הכי קר (עונה 2)
פרק מס' 47
דןדן מנסה בכוחות עצמו לתלות בחדרו סל ועושה בקיר חורים מיותרים. בקונפיטורה הגיע היום הקר ביותר. החברים מנסים להתחמם ומחכים למלו שיבצע את חלקו בהדלקת מדורה.
08:15
בחצר של פופיק 2014
ביקור במוזיאון
פרק מס' 26
08:32
שון כבשון
שניים יותר מדי
פרק מס' 60
08:40
היכון הכן טוס
הבלשית מינדי
פרק מס' 48
התבטאות של מר פיטרסן מביאה את הילדים לחקור את תופעת החור השחור בחלל.
08:52
היכון הכן טוס
חלל לה לנד (או נקודה קטנה)
פרק מס' 49
שון משתעמם ביום קיץ חם. סלרי וגזר לוקחים את הילדים אל קצה מערכת השמש ובעודם שרים, הם עוזרים להם להבין עד כמה כדור הארץ יחיד ומיוחד.
09:05
הרפתקאות הפירטים
"הדבק"
פרק מס' 8
יום הולדתו של פרסקו הגיע, וזעף גנב את הציוד של הפיראטים שנועד להכנת כרטיסי ברכה. למרבה המזל, קליאו נזכרת שקראה משהו לגבי הדבק, וכך מצליחים הפיראטים להפתיע את פרסקו עם כרטיסי ברכה עשויים מחפצים שמצאו ברחבי הסירה.
09:17
הרפתקאות הפירטים
"רב החובל קוביזם"
פרק מס' 9
בזמן ששהו בנקודת התצפית "פיקאסו" ולמדו על "קוביזם", נלכדים הפיראטים ע"י קוביית גומי לעיסה ענקית שנורתה מהנשק החדש שהמציא רב החובל זעף- "הקובינטור". הם משכנעים את זעף לאפשר להם לבנות מארגזים פסל שלו כדי להנציח את ניצחונו, משתמשים בפסל כגרם מדרגות ונמלטים מן הספינה.
09:30
רכבת הדינוזאורים
פרק מס' 42
09:42
רכבת הדינוזאורים
פרק מס' 43
09:55
אולי ומון
בלגן ביפן
פרק מס' 10
דודתו של אולי נתנה לו מקלות אכילה מהודרים, והוא טס עם מון ליפן כדי ללמוד כיצד להשתמש בהם. כשהוא מאבד בטעות את מקלות האכילה בשרוולו של לוחם סומו מפורסם, נדרש מאבק לא פשוט כדי להשיבם..
10:07
אולי ומון
שן מתנדנדת בלונדון
פרק מס' 11
השן המתנדנדת של אולי מסרבת לנשור, אך מון יודעת מה לעשות..
10:20
הפרוגלים
ערמת אשפה חדשה
פרק מס' 24
אשפי, ערמת האשפה היועצת יוצאת לחופשה, והפרוגלים ממנים את מוקי למלא את מקומה. גובו מתנגד וטוען שהפרוגלים צריכים ללמוד לחשוב בעצמם.
10:45
הדרדסים 3
דרדסים על העצים ודרדוס פראי
פרק מס' 184
הכשפים של גרגמל העיפו את הבית שלו ואת כפר הדרדסים. הדרדסונים, המאוכזבים מן השעמום האופף את הכפר, עוזבים את הבית ומחליטים ללכת לחיות עם פרא דרדס ועם צוויץ.
11:10
העיפרון הכי מחודד
לאונרדו דה וינצ'י
פרק מס' 178
11:20
שרגא בישגדא
נרקיסוס
פרק מס' 80
מוני מושונוב מגלם את שרגא בישגדא, המצלם בלוג יומי העוסק באנשים ידועי שם שתרומתם הייתה חשובה ופורצת דרך. שרגא מדביק לעצמו שפם ומתלהב מאוד מהמראה החדש שלו. חביבה, אחותה של עליזה השכנה, מספרת לו על נרקיסוס מהמיתולוגיה היוונית שאהב את עצמו מאוד.
11:34
שרגא בישגדא
צ'ואנג טסה
פרק מס' 81
מוני מושונוב מגלם את שרגא בישגדא, המצלם בלוג יומי העוסק באנשים ידועי שם שתרומתם הייתה חשובה ופורצת דרך. שרגא לומד להכיר את צ'ואנג טסה, פילוסוף סיני שחי לפני 2300 שנים, והשלים עם העובדה שלבני אדם יש יכולת מוגבלת, ואי אפשר לדעת דברים בוודאות מוחלטת.
11:50
הפסקת אוכל
שאריות עם איילת לטוביץ
פרק מס' 5
רותי רוסו והילדים מארחים במטבח של "הפסקת אוכל" את השפית איילת לטוביץ', שמסבירה איך אפשר להימנע מבזבוז במטבח, ומה אפשר להכין מקליפות ומשאריות מזון. בבוחן הפתע הילדים מתבקשים לספר מה הם חושבים על קליפות אבטיח כבושות.
12:15
החיים (גרסא חדשה)
הפה והשיניים
פרק מס' 14
הפרק עוסק בפה: תפקיד הלשון, השיניים, והצורך לשמור על היגיינת הפה כדי למנוע נזק לשיניים, הנגרם על ידי חיידקים שמזונם משאריות המזון וביחוד מסוכר.
12:42
מקס המדען
בלנס שיווי משקל
פרק מס' 12
13:03
ילדי בית העץ
חלומות
פרק מס' 15
צוף כועסת על רומי בגלל חלום שחלמה. טלילה מנסה לעזור להן, ורק מסבכת את העניינים.
13:20
להציל את חיות הבר
הצב והחסידה
פרק מס' 13
צב יבשה עם סדק בשריון הגיע לבית החולים במצב אנוש. שם הוא פוגש פרחון של חסידה, שלא מצליח לעמוד על הרגליים.
13:35
שוסטר ושוסטר - עונה 1
מכוניות-ד"ר סוס-אופרה
פרק מס' 24
שוסטר ושוסטר, צמד חוקרים מסוכנות הקשרים הלאומית, יוצאים לחקור נושאים שונים ולפצח את הקשרים ביניהם. והפעם-על הקשרים בין מכוניות, ד"ר סוס ואופרה.
14:00
הדרדסים 3
חתחתול מפלצת וכוכב המזל של דרדסית
פרק מס' 185
גרגמל הרשע מבין שהדרדסים מצליחים לעלות עליו בחכמתם בכל פעם, כי הם רבים ואילו הוא רק אחד. דרדסית בחרה את כוכב המזל שלה, והוא יישאר שלה לנצח בתנאי שלא תבקש דברים אנוכיים.
14:25
ספלאש ובאבלס
דמיון מודרך
פרק מס' 61
הדגים משחקים במשחק הדמיון, שבו כל אחד מדמיין שהוא יצור אחר, והאחרים צריכים לנחש מי הוא. פיני מצטרפת למשחק, ומדמיינת שהיא לווייתנית מצויה.
14:38
ספלאש ובאבלס
סיבוב חדש
פרק מס' 62
דורסל הדולפין מחכה לחברו הטוב, ספין, אותו לא פגש מאז ילדותם. הוא מספר לדגי השונית מה מייחד את החברוּת שלו עם ספין, ועוזר לחברים הדגים להבין את מהות החברות.
14:50
דוט עונה 2
מרוץ רובוטים
פרק מס' 36
דוט וחבריה משתתפים באתגר תחרות הרובוטים, אך הם לא מצליחים להחליט על הרובוט שיתחיל את המירוץ..
15:02
דוט עונה 2
ביצים וציפיות
פרק מס' 37
דוט מקבלת על עצמה לייצר ביצים. היא לא מצליחה ליצור לתרנגולות סביבה נעימה לדגירה בטוחה, ונראה שלא יהיו לה ביצים בקרוב..
15:15
פילו וסופי
חתולית עתיקה
פרק מס' 6
איכסה המציא המצאה חדשנית שהוא מתכוון להציג בפני כל מקקי השכונה. הבעיה היא שנעלם לו הקול. פילו עושה נסיונות להחזיר לאיכסה את הקול, וסופי מנסה לעזור לו למצוא שם מתאים להמצאה שלו.
15:28
פילו וסופי
קופסאת שימורים מסתורית
פרק מס' 7
סופי מוצאת קופסת שימורים מסתורית. פילו רוצה לפתוח אותה מיד אבל סופי מעדיפה לחכות. היא מצאה את הקופסה ולכן היא חושבת שהקופסה שלה. הפותחן, לעומת זאת, הוא של פילו, איך ומתי יפתחו את הקופסה המסתורית?...
15:40
צמר ויעלי
מיצמיצמוץ (קאי הילד מהארגז)
פרק מס' 16
מיצמיצמוץ - יעלי מרגישה שהיא לא שווה כלום כי אין לה חולצות של המותג "מיצמיצמוץ". טלי, בועז וצמר מסבירים לה שזו רק פרסומת, וזה שהפרסומת אומרת משהו, לא אומר שזה בהכרח נכון.
15:55
כעת משודר
צמר ויעלי
לא בדיוק כמוני (העי"ג)
פרק מס' 7
לא בדיוק כמוני יעלי נרתעת מילדה שיושבת בכסא גלגלים. השכנים צמר, טלי אורן ובועז (יוגב יפת) עוסקים בשאלת היחס לשונים. האם יעלי תוכל להתחבר לילדה שונה ממנה? איך משחקים מחבואים עם ילדה שיושבת בכסא גלגלים
16:10
מרתה מדברת
מיתוסים/אני אוהב מיתוס
פרק מס' 65
16:34
חיות במה צוחקות
אורי חזקיה
פרק מס' 3
מיכאל הנגבי והילדים משוחחים עם אורי חזקיה, אחד הסטנדאפיסטים הבולטים בארץ ולומדים ממנו את כל הסודות לכתיבת בדיחה מצחיקה. עוד בתכנית: חשיפה- מתי מיכאל ואורי חזקיה נפגשו לראשונה?
16:50
חיות במה צוחקות
טוביה צפיר
פרק מס' 4
מיכאל הנגבי והילדים שומעים מטוביה צפיר מה קורה בתוך ראשו של חקיין כאשר הוא עובד על חיקוי של דמות מפורסמת, וזוכים לקבל ממנו חיקוי מיוחד של הנשיא רובי ריבלין. עוד בתכנית: למה מיכאל חשב שהוא משוחח בטלפון עם ראש הממשלה?
17:05
ערב חדש ילדים 2018
פרק מס' 20
17:30
סדנה עם חנוך פיבן עונה 2
סוד המזלות (אריה)
פרק מס' 8
17:35
ילדי בית העץ
יומולדת
פרק מס' 16
לאלברט יש יום הולדת, והילדים מחליטים להכין לו מסיבת הפתעה. אבל אז הם מגלים שעוד מישהו חוגג יום הולדת בדיוק באותו היום...
17:50
אני גיטרה עונה 5
אלישע בנאי- חסקה
פרק מס' 151
אמן הגיטרה אבי סינגולדה מארח את אלישע בנאי ואת הילד עידו יעקובי, לביצוע השיר "חסקה" של להקת חיל הים. הכתבה במהלך התכנית עוסקת בהרמוניום, כלי נגינה הודי.
18:05
שוסטר ושוסטר - עונה 1
פילוסופיה-סערות-העין האנושית
פרק מס' 25
שוסטר ושוסטר, צמד חוקרים מסוכנות הקשרים הלאומית, יוצאים לחקור נושאים שונים ולפצח את הקשרים ביניהם. והפעם-על הקשרים בין פילוסופיה, סערות והעין האנושית.
18:30
המחלקה לחפצים מיוחדים
האגרטל (חיסון לכולירה)
פרק מס' 4
למחלקה מגיעה חפץ יוצא דופן, בקבוק קטן ובו חיסון נגד כולירע. כשהראש של אליחי נתקע בתוך אגרטל ענקי נשאלת השאלה מה לעשות קודם, לחלץ את הראש או להכין את הבקבוק למשלוח...
18:46
אבודים בריבוע
פרק חזקות
פרק מס' 6
תכנית מערכונים ללימוד מושגים במתמטיקה בהנחיית יובל סגל ונעמי לבוב. האבודים בריבוע מבררים כמה פעמים צריך לקפל נייר כדי שהוא יגיע לירח..אורח: ערן מור.
19:02
להציל את חיות הבר
העקב ונחש החולות
פרק מס' 14
משמורת החולה הרחוקה הגיע אכילס העקב, שאיבד את הכרתו. בבית החולים מאושפז גם נחש הולו קטנטן עם בעיית עצירות, שהצוות לא מצליח לשחרר...
19:17
להציל את חיות הבר
הלילית והצבי
פרק מס' 15
צבי תומסון שמתגורר בספארי נפצע ברגלו ומובהל לניתוח חירום בבית החולים. גם לילוש הלילית מצפון הארץ מאושפזת בבית החולים, לאחר שאבדה את מאור עיניה.
19:32
זן נדיר
מכרסמים
פרק מס' 9
הם גרים מתחת לקרקע ויוצאים רק בלילה... צילומים מתוך המחילות הארוכות של המריון והפסמון, ותיעוד מלחמת המחילות שהתנהלה בין שני מיני קוצנים.
19:46
זן נדיר
גורים
פרק מס' 10
גורים: חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם.
20:00
חיות במה יוצרות
גלית חוגי ונועה ארנברג
פרק מס' 4
חיות במה יוצרות עם גלית חוגי ונועה ארנברג. תם אהרון והילדים מארחים את יוצרות הסדרה "האחיות המוצלחות שלי", ומדברים על הטלוויזיה לעומת הקולנוע, ועל הדרך שבה בונים קו עלילה לדמות.
20:15
אומרים שהיה פה
1963
פרק מס' 4
1963. מה הציל את רבין מוועדת חקירה, מה היה שיר הרוק העברי הראשון ומי הצילה את שלישיית גשר הירקון? יהונתן גפן עם (כמעט) כל מה שקרה ב-1963 משתתפים: יענקל'ה רוטבליט, מיקי גורביץ', רזי ברקאי, יהורם גאון, ישראל גוריון
20:30
ארוחות שעשו היסטוריה
עלילות המלך ג'יימס השני
פרק מס' 5
גיל חובב מסתובב בעולם בעקבות אירועים הסטוריים משמעותיים שכללו ארוחה מפורסמת, ומלמד הסטוריה כללית ויהודית, ואת תולדות האפנה והמזון. הפעם חוזר גיל למטבחים האנגליים התקופתיים עם הטלאים המסתובבים על שיפוד מול האש, ולארוחה שערך המלך הקתולי האחרון של אנגליה וכללה 145 מנות. מתכון: קוקטייל של ג'יימס בונד. בהשתתפות: פרופסור יוסי שיין, ראש החוג למדעי המדינה, אוניברסיטת ת"א.
20:52
האורגינלים
שבוע הספר
פרק מס' 13
כולם אוהבים לקנות בשוק, אבל שוק ספרים הוא המצאה ישראלית אורגינלית. המשורר רוני סומק והסופרת סמדר שטיינברג מספרים על ירידי הספרים הגדולים מנקודת המבט שלהם.
21:00
קופה ראשית
פפרני בשדות זרים
פרק מס' 12
ראמזי חושד שגברת פפרני, הלקוחה האהובה עליו, בוגדת בו וקונה בסופרמרקט אחר. העובדים מעודדים את חזי להתקין סוף סוף אפליקציית וואטסאפ.
21:21
האורגינלים
גזוז
פרק מס' 19
רק מים צבעוניים עם גזים או אחד המשקאות הפופולריים בישראל? הגזוז חוזר ובענק! נפגוש שני מומחים, בעלי דוכני גזוז, שיספרו על הלהיט של שנות החמישים, שחזר לחיינו בשנים האחרונות.
21:30
פסקול ישראלי
טונה
פרק מס' 178
אחד הלהיטים הכי גדולים של ימינו הוא השיר "גם זה יעבור" שכתב ושר הראפר טונה. בשיחה עם יואב קוטנר הוא מספר איך הכל התחיל, האם מילים מובילות את המנגינה או להיפך, ומה דעתו על העולם.
21:54
שירת הסטיקר
מדליק מי שמקליק
פרק מס' 8
"מדליק מי שמקליק", שלוש מלים שעבדו והצליחו לשנות את התודעה הישראלית בכל מה שקשור לחגורות בטיחות ברכב.
22:02
העולם עצוב אז צוחקים - עונה 2
אדיר מילר
פרק מס' 5
כבר שני עשורים שאדיר מילר, שחקן, קומיקאי, תסריטאי וסטנדאפיסט ישראלי, לא מוריד את הרגל מדוושת הגז כל הדרך למרכז הקונצנזוס. יאיר ניצני מנסה לפענח את סוד ההצלחה של אדיר מילר.
22:29
מעצבים מדינה
עצמאות
פרק מס' 7
מקומם של הסמלים החזותיים בסיפור הישראלי. דגל ישראל, מהסמלים החשובים ביותר של העם היהודי, מגילת העצמאות, סמל המדינה, והאם הסמל של חגיגות ה-70 למדינה משקף את תרבות העיצוב הישראלית.
22:54
חוצה ישראל עם קובי מידן
הלית ישורון
פרק מס' 238
קובי מידן מארח את הלית ישורון, עורכת ומתרגמת, לשיחה על דמותו ויצירתו של אביה, המשורר אבות ישורון: מהפכן בודד, שובר שתיקה, שעבור רבים היה המשורר הישראלי הגדול מכולם, אלא שהוא נע במסע מתמיד בין נידוי להכרה. השיחה מתקיימת בעקבות הסרט התיעודי "ישורון: 6 פרקי אבות", מסדרת "העברים", המתחרה בפסטיבל דוקאביב 2018.
23:36
שיחת נפש עונה שביעית (עשירית כללי)
עדנה ארבל
פרק מס' 215
השופטת בדימוס עדנה ארבל מספרת ליורם יובל על החלום להגיע לשיפוט כבר מגיל צעיר, על הדרך שעשתה מאז, ועל הגעגועים העזים לבעלה שנפטר.
סגור