לוח השידורים


05:00
מה פתאום
מה פתאום מס' 56 < אילת >
פרק מס' 56
05:35
מה פתאום
ביאליק
פרק מס' 60
מי כתב את השירים "קן לציפור", "מן החלון פרח עציץ", "נד-נד" ו"רוץ בן סוסים"? זהו המשורר ח.נ. ביאליק. ישראל ונחמה שרים ומספרים יחד עם קישקשתא, בתכנית שכולה משירי ביאליק.
06:00
פרפר נחמד
אצלי הכל בסדר
פרק מס' 99
אפי ונולי מעודדים את בץ להיזכר היכן שם את הכרטיסים לתיאטרון הבובות. אך בץ "המסודר" שם את הכריך מאחורי הספרים, את החצוצרה בתיק האוכל, את בקבוק המיץ בתיק החצוצרה וכו' וכו'.
06:25
פרפר נחמד
תן חיוך
פרק מס' 101
דודו היום שמח, אך יש ימים בהם הוא עצוב. והוא מספר לילדים כי ככה קורה לכולם. גם לשבי ולאוזה ולפינגי. הוא מתאר מקרים שונים בחיי הבובות בהם היו להם מקרים שמחים ועצובים.
06:48
הפרוגלים
רד בארץ הדרקון הכחול
פרק מס' 81
הדוד מאט מגלה אולם תת קרקעי שממנו יוצאות מנהרות לעולמות חיצוניים. רד פוגשת דרקון כחול, אבל כשהיא מספרת על כך לחבריה, הם אינם מאמינים לה..
07:14
הפרוגלים
קרפדת החלל
פרק מס' 82
מאט מחליט להפתיע את גובו ליום הולדתו במתנה מיוחדת מהחלל החיצון, קרפדת חלל. הוא מבקש מווימבלי לשמור עליה, ווימבלי נאלץ להחביא אותה ולשמור על המתנה בסוד..
07:40
רכבת הדינוזאורים
פרק מס' 44
07:52
רכבת הדינוזאורים
פרק מס' 45
08:05
רכבת הדינוזאורים
פרק מס' 46
08:18
הרפתקאות הפירטים
"הרפתקאות מגעילוניות"
פרק מס' 14
בוסקו בין, יצרן הסוכריות החביבות על ליאו, "מגעילוניות", עומד לאבד את חנותו לטובת אפרורית שמתכננת לפתוח רשת חנויות ממתקים. הפיראטים מסכלים את תכניתה המרושעת של אפרורית ומחליפים את דיוקנה בדיוקן של בוסקו שציירו ע"י שימוש ב"מגעילוניות" ובשיטת ה"פוינטיליזם".
08:30
הרפתקאות הפירטים
"הבריחה הגדולה"
פרק מס' 15
ג'ובאנה, חברתם של הפיראטים, קיבלה משימה ליצור מפירות פסל בדמותה של המלכה אפרורית לכבוד חגיגות ה"מלכה שנה" שלה. פרסקו לא מצליח להתאפק, לוקח מהפסל ענב וגורם לו להתפרק. ג'ובאנה והפיראטים מצליחים לשחזר את הפסל ולהתחבא. זעף מבחין בזנבו של פרסקו המציץ מאחורי הפסל, והמרדף מתחיל...
08:42
הרפתקאות הפירטים
"המשימה: מסורת"
פרק מס' 16
הפיראטים בונים טירה בחול. המלכה אפרורית אסרה על פיסול פסלים אלא אם הם בדמותה, והיא פוקדת על זעף להרוס את הטירה. בעזרת אנציקלופדיית האמנות של קליאו הם בונים טירה עשוית חימר שיכולה להישמר לשנים רבות, ומפסלים פסל של המלכה אפרורית. זעף מביא לה את הפסל, אך הוא לא חיכה שהפסל יתייבש..
08:53
סנופי וצ'ארלי בראון - קצרים
מרוץ שמיכי
פרק מס' 269
08:56
אולי ומון
חושבים ורוד בסנגל
פרק מס' 22
אולי צריך לצלם חפץ ורוד למועדון החוקרים. הוא ומון טסים לאגם הוורוד בסנגל.
09:08
אולי ומון
מסיבת חביתיות קנדית
פרק מס' 23
אולי ומון נוסעים לקנדה להשיג סירופ מייפל מיוחד בעבור החביתיות המיוחדות שלהם. הם מגלים שנדיבות מתוגמלת בפרסים טעימים.
09:20
אולי ומון
שיעורי ציור בפרו
פרק מס' 24
בטיול בפרו מון מתגברת על חוסר הביטחון שהיא חשה בנוגע לכישוריה בציור, ואולי מגלה שהוא מסוגל לצייר גם בלי העיפרון האהוב עליו.
09:32
ספלאש ובאבלס
נחשו מי
פרק מס' 23
ספלאש, באבלס, דאנק וריפל מוצאים יצור שלא ראו מעולם. הם מנסים לשייך אותו למשפחות שונות של יצורים ימיים, עד שלבסוף וייב וגש מצליחים ביחד לזהות את היצור הנדיר.
09:45
ספלאש ובאבלס
לילה ללא שינה
פרק מס' 24
באבלס מציעה לחברים לערוך מסיבת פיג'מות, כדי שיוכלו להמשיך לשחק יחד עד שיירדמו. הבעיה היא שספלאש לא מצליח להירדם. הוא משתכנע שמשהו אצלו לא בסדר, עד שדג הקרפד מסביר לו למה זה קורה.
09:57
ספלאש ובאבלס
הצילו את היער
פרק מס' 25
ריפל מוצאת מקום שקט משלה ביער האצות, הרחק מהאחים הרועשים שלה. אבל כשכוכבי ים משתלטים על היער, היא נאלצת להיעזר באחים הרעשנים...
10:10
בחצר של פופיק 2013
יש לי ציפור קטנה בלב
פרק מס' 2
10:25
בחצר של פופיק 2014
איך כותבים ליבי
פרק מס' 24
10:44
בחצר של פופיק 2015
הדיוקן של מתושלח
פרק מס' 22
11:00
דן ומוזלי
בובה (עונה 1)
פרק מס' 7
הרפתקאותיהם של דן, הילד השובב והבובה שלו מוזלי שמפליגים על כנפי הדמיון לארץ קונפיטורה, שממנה באה מוזלי..דן פירק את הבובה המדברת של אחותו. בקונפיטורה, פרצל, שהוא מומחה בפירוקים, נתקל במכשיר שהוא לא מצליח לפרק: האפצ'ימטר - מכשיר שאוסף אפצ'ים..
11:15
דן ומוזלי
קרקס על הספה (עונה 1)
פרק מס' 8
הרפתקאותיהם של דן, הילד השובב והבובה שלו מוזלי שמפליגים על כנפי הדמיון לארץ קונפיטורה, שממנה באה מוזלי..דן קפץ על הספה בבית ולכלך אותה. בקונפיטורה, כולם עצובים מאוד כי לא יצליחו להגיע לארץ השכנה כדי לצפות במופע קרקס שמתנהל כולו בקפיצות ספה. דן מייעץ להם ומציל את המצב..
11:28
דן ומוזלי
מחבואים (עונה 1)
פרק מס' 9
הרפתקאותיהם של דן, הילד השובב והבובה שלו מוזלי שמפליגים על כנפי הדמיון לארץ קונפיטורה, שממנה באה מוזלי..דן התחבא במשך זמן רב בלי שאבא שלו ידע שהוא משחק איתו מחבואים. בקונפיטורה, כולם מתחבאים כבר שנים. דן מגלה להם שכדאי שגם יהיה מישהו שמחפש ומוצא את אלה שמתחבאים...
11:40
העיפרון הכי מחודד
האות ט' - טיגריס
פרק מס' 129
11:50
שרגא בישגדא
פנחס רוטנברג
פרק מס' 55
מוני מושונוב מגלם את שרגא בישגדא, המצלם בלוג יומי העוסק באנשים ידועי שם שתרומתם הייתה חשובה ופורצת דרך. שרגא לומד על פנחס רוטנברג, יזם שהאמין שעם מאמץ ועבודה קשה ניתן להגשים את כל התכניות והחלומות. פנחס רוטנברג הגה, תכנן וייסד את חברת החשמל בארץ ישראל.
12:03
שרגא בישגדא
ז'ורז' מלייס
פרק מס' 11
מוני מושונוב מגלם את שרגא בישגדא, המצלם בלוג יומי העוסק באנשים חשובים שתרומתם למדע,לאומנות ,לתרבות ,לרפואה ,לחברה ולפוליטיקה הייתה חשובה ופורצת דרך. שרגא לומד על עולם הקסמים ומגלה שז'ורז' מלייס היה הקוסם הראשון, שהפך לאחד מראשוני היוצרים בקולנוע.
12:18
שרגא בישגדא
אריך קסטנר
פרק מס' 41
מוני מושונוב מגלם את שרגא בישגדא, המצלם בלוג יומי העוסק באנשים חשובים שתרומתם למדע, לאמנות, לתרבות, לרפואה, לחברה ולפוליטיקה הייתה חשובה ופורצת דרך. שרגא לומד להכיר את אריך קסטנר - סופר שנולד וחי בגרמניה, וכשהנאצים עלו לשלטון הוכרז כ"סופר אסור". בין ספריו , פצפונת ואנטון, הכיתה המעופפת, אורה הכפולה, אמיל והבלשים והשלושים וחמישה במאי.
12:32
סנופי וצ'ארלי בראון - קצרים
חול בנעל
פרק מס' 222
12:35
דוט עונה 2
צוות הניקיון
פרק מס' 49
פסולת שנשכחה על החוף מפריעה לדוט ולמשפחתה לבלות בהנאה בחוף הים, ודוט מחליטה לפתור את בעיית הפסולת והזבל על כדור הארץ אחת ולתמיד.
12:46
דוט עונה 2
עסקי שלג
פרק מס' 50
דוט והאל חושבים לקנות מזחלת חדשה, וכדי לממן את הקנייה הם מחליטים להיכנס לעסקי השלג. מהר מאוד הם מגלים שיזמות זה עסק שדורש הרבה מאוד עבודה...
12:58
דוט עונה 2
סופר רובי
פרק מס' 51
דוט מעודדת את רובי שצריכה להרכיב מכשיר שמיעה חדש, וביחד הן פוגשות אשה שמרכיבה זרוע ביונית.
13:10
מרתה מדברת
מרתה מריחה/מרתה שומעת
פרק מס' 35
13:35
מרתה מדברת
סיפורי מרתה/מילקשייק פרוע
פרק מס' 66
13:58
הדרדסים 2
זללני בשביתה
פרק מס' 146
זללני כועס על הדרדסים על שאינם מעריכים אותו, ומחליט להפסיק לבשל להם ארוחות. הדרדסים מבינים עד כמה זללני חשוב להם, וזללני מלמד את מלך השדונים הגרגרן שיש דברים חשובים יותר מאוכל.
14:23
הדרדסים 2
חלום הבלהות של ישנוני
פרק מס' 147
מורפיו, שד החלומות שניזון מפחדם של החולמים, משתלט על החלום של ישנוני ומצליח לצרף אליו את שאר הדרדסים. דרדסאבא, שלא נכנס לחלום, מנסה לעזור לו להתגבר על פחדיו.
14:45
סנופי וצ'ארלי בראון - קצרים
מורה טובה
פרק מס' 84
14:48
החיים (גרסא חדשה)
הפה והשיניים
פרק מס' 14
הפרק עוסק בפה: תפקיד הלשון, השיניים, והצורך לשמור על היגיינת הפה כדי למנוע נזק לשיניים, הנגרם על ידי חיידקים שמזונם משאריות המזון וביחוד מסוכר.
15:16
החיים (גרסא חדשה)
העיכול
פרק מס' 15
במשך תקופת חיי אדם עוברים במערכת העיכול כחמישים טונות מצרכי מזון. תהליך העיכול מכשיר את המזון לספיגה על ידי הגוף. בסוף הפתיח ישנו פס במשך שניה.
15:43
חיות במה צוחקות
דרור קרן
פרק מס' 20
אלתורים זה מצחיק. דרור קרן מראה למיכאל הנגבי ולילדים איך אפשר להצחיק אותם אפילו יותר. עוד בתכנית, מפגש מרגש של מיכאל עם עצמו מהעתיד.
15:58
חיות במה צוחקות
תם אהרון
פרק מס' 21
מיכאל הנגבי והילדים מאחרים את הסטנדאפיסט המוכשר תם אהרון, שמגיע ל"חיות במה" כדי לספר מהם הסודות מאחורי פרודיה מוצלחת.
16:14
שוסטר ושוסטר - עונה 2
אסטרולוגיה, קפה והאימפריה העותמנית.
פרק מס' 58
שוסטר מגלה שסופה נוראית מאיימת להגיע, ומנסה לעשות הכל כדי להתגונן מפניה. בפרק זה שוסטר ושוסטר מנסים לפצח את הקשרים בין אסטרולוגיה, קפה והאימפריה העותמנית.
16:38
כעת משודר
מקס המדען
מכוניות מרוץ
פרק מס' 13
17:00
ילדי בית העץ עונה 2
החברה של דניאל
פרק מס' 39
רומי מציעה לדניאל לשדך לו חברה, והוא מסכים. אבל אחרי שהוא פוגש את החברה החדשה שלו מסתבר שהוא בכלל לא יודע מה הם אמורים לעשות ביחד...
17:14
ילדי בית העץ עונה 2
איזה קטע
פרק מס' 40
צוף ודניאל מפתחים תחביב חדש, מתיחות שמצחיקות רק אותם. רומי, שחר, טלילה ואלברט, שסובלים מהמתיחות של השניים, מחליטים ללמד אותם לקח...
17:30
החפרנים עונה 1 עד 4
ליצנים (עונה 2)
פרק מס' 74
תכנית מדע, אמנות ותרבות במתכונת תחקירים הומוריסטיים. דודו ארז שולח את הכתבים לבדוק מי קבע שלליצנים יהיה אף אדום, מה קורה לחוש הטעם כשטסים במטוס ומה הקשר בין חליל פאן לפאניקה.. אורח באולפן: ניר קפלן, מנהל קרקס פלורנטין.
17:51
אפסילון קצר
אגדת המגדלים הווייטנאמיים
פרק מס' 1
18:00
גלילאו עונה 5
פרק מס' 36
תכנית מדע לכל המשפחה בהגשת הילה קורח. האם לאנשים ברחוב יש את מה שצריך כדי להיות קוסמים, פתרון אחת השאלות הגדולות של כל הזמנים: מה בא קודם, הביצה או התרנגולת, ואופניים שזוהרים בחושך.
18:25
שוסטר ושוסטר - עונה 2
פוטבול, כדור הארץ וז'ול ורן
פרק מס' 59
שוסטר נכשל במבחן הכושר של הסוכנות, ולכן צריך להיכנס לתכנית אימונים אינטנסיבית. בפרק זה שוסטר ושוסטר מנסים לפצח את הקשרים בין פוטבול, כדור הארץ וז'ול ורן.
18:50
מקס המדען
רעידות אדמה + צליל
פרק מס' 14
19:11
סדנה עם חנוך פיבן עונה 2
כל הכבוד
פרק מס' 32
19:15
אני גיטרה עונה 4
Moondance - רמי קלינשטיין
פרק מס' 117
אמן הגיטרה אבי סינגולדה מארח את רמי קלינשטיין, בהשתתפות הילדה נגנית הגיטרה מאי אלפרט, ביצוע השיר ''Moondance'' של ואן מוריסון. עוד בתכנית, סינגולדה וגולדה יוצאים לבית הספר למוזיקה ב"הקרייה האקדמית אונו" להכיר את המוזיקה, המקצוע לחיים.
19:30
חיות במה בהופעה
סיסטם עאלי
פרק מס' 30
חיות במה בהופעה עם סיסטם עאלי. שאנן סטריט והילדים מארחים את להקת סיסטם עאלי, להקה ששרה בארבע שפות: עברית, רוסית, אנגלית וערבית. חברי הלהקה מספרים על העבודה המשותפת ומבצעים שיר באולפן.
19:45
חדשות מהעבר - יהדות המזרח
עזרא ונחמיה
פרק מס' 5
תכנית חדשותית המגישה את סיפורם של היהודים בארצות האיסלאם בשפה עכשווית וצעירה. סיפורה של הקהילה היהודית הגדולה ביותר בצפון אפריקה, והיחסים המתוחים עם המלך שהביאו קהילה שלמה לעזוב את הבית במרוקו ולעלות לישראל. מגישים: מירי נבו ועידן אלתרמן.
20:00
בין השורות - מסביב לעולם
סין
פרק מס' 11
מה קורה ומתרחש בעולם, במקומות קרובים ובמקומות רחוקים. ניצן הורוביץ וחמישה ילדים משוחחים על סין, המעצמה העולמית העולה. תרבות של אלפי שנים ששומרת על העבר ובו זמנית עוברת מהפכה כלכלית אדירה. אורחת באולפן: דפנה שידן.
20:26
החפרנים עונה 1 עד 4
ספיישל סין (עונה 2)
פרק מס' 42
תכנית מדע, אמנות ותרבות במתכונת תחקירים הומוריסטיים. דודו ארז שולח את הכתבים לבדוק איפה הומצאו שטרות הכסף ואיפה הומצא הסושי. אורחת באולפן: דינה היימן, מומחית למזרח הרחוק.
20:50
זן נדיר
גורים
פרק מס' 10
גורים: חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם.
21:05
גלילאו עונה 6
פרק מס' 60
תכנית מדע ודעת ייחודית לכל המשפחה בהנחיית הילה קורח. לקט ממבחר תכניות העונה: טיפים לגברים, גיא בן סימון, שף מולקולרי, ומצלמה בהילוך איטי: איך להקפיץ אבנים על מים.
21:30
אינטרמצו עם אריק
יאול אם סון
פרק מס' 371
תכנית מוסיקלית. אריה ורדי מארח את הפסנתרנית הדרום-קוריאנית יאול אם סון, שמשכה לראשונה את תשומת הלב הבינלאומית כשהופיעה כסולנית עם התזמורת הפילהרמונית של ניו יורק בניצוחו של לורין מאזל בשנת 2004 . במהלך הקריירה המגוונת שלה היא זכתה בפרסים רבים.
22:00
קופה ראשית
ראמזי הבלש
פרק מס' 7
העובדים מאשימים את העובד החדש בהיעלמות מכשירי הסלולר שלהם. ראמזי פותח בחקירה מאומצת למציאת הגנב האמיתי. אמנון עושה הכל בשביל לנצח את השיטה.
22:26
אבודים עונה 1
טובת הכלל
פרק מס' 21
החדשות על מותו של בון מגיעות למחנה. שאנון מחליטה לקחת את החוק לידיים ולחפש את ג'ון לוק, אותו היא מאשימה בטרגדיה. הפלאשבקים בפרק מתמקדים בקורותיו של סעיד באוסטרליה.
23:08
אבודים עונה 1
נולדה לברוח
פרק מס' 22
קייט מחליטה לעלות על הרפסודה ומנסה לגנוב את המקום של סוייר. ג'ון לוק מביא את ג'ק וסעיד לצוהר. הפלאשבקים בפרק מתמקדים באיחוד של קייט עם תום לאחר שהיא מגלה שאמה חולה בסרטן.
23:50
אבודים עונה 1
אקסודוס חלק א
פרק מס' 23
רוסו מגיעה לחוף ומודיעה ש"האחרים" באים. ג'ק מקווה שהניצולים יוכלו לפוצץ את דלת הצוהר ולהתחבא בפנים עד שהאיום יעבור. הניצולים מכינים את הרפסודה לשילוח. הפלאשבקים בפרק מתארים מספר דמויות לפני שעלו לטיסה הגורלית.
סגור