לוח השידורים


05:00
מה פתאום
משקפיים
פרק מס' 110
נירה הולכת לרופא עיניים כדי להתאים לה משקפיים. קיש מקבל גם הוא משקפי צעצוע. טלי, חברתה של נירה, מצטרפת אליהם. לטלי יש ליקוי שמיעה. הם כולם לומדים איך להסתדר עם לקויות
05:28
פרפר נחמד
המשפחה שלי
פרק מס' 952
גיא ואלינור מראים לבובות אלבומי תמונות מימי ילדותם. ואילו חברתם של בץ ונולי , בת להורים גרושים באה לביקור. נוצרת דילמה באיזה בית ילכו לשחק יחדיו.
05:54
פרפר נחמד
צורות
פרק מס' 958
הבובות יוצרות משולשים ומרובעים ממקלות. קטע של "תאטרון שחור" - הצגה על פגישה בין צורה אמורפית לצורות שונות.
06:17
סנופי וצ'ארלי בראון - קצרים
עוגת קרם 3
פרק מס' 311
06:20
רכבת הדינוזאורים
המופע של קריסטל ושל קינג חלק ב'
פרק מס' 38
06:33
רכבת הדינוזאורים
פרק מס' 39
06:45
רכבת הדינוזאורים
פרק מס' 40
06:58
היכון הכן טוס
הצמח מבורטון 7
פרק מס' 6
ג'ט טומן בערוגה בחצר זרע בורטרוני, שמתפתח לצמח מפלצתי שמתרוצץ בשכונה. הילדים מנסים למצוא פתרון מדעי שיסייע להשתלט עליו.
07:10
היכון הכן טוס
המרחק הנכון מהשמש
פרק מס' 7
סלרי לוקחת את הילדים לסיור במערכת השמש, והם רואים שכמו בסיפור זהבה ושלושת הדובים, יש כוכבי לכת חמים מדי, קרים מדי וכוכב לכת אחד, שהוא "בדיוק טוב".
07:23
היכון הכן טוס
חיית מחמד סולרית
פרק מס' 8
שון אוהב לשחק ברכב חלל רובוטי במרכז החלל שבו עובדים הוריו. כשהרובוט נראה חולה, מבינים הילדים שצריך להוציא אותו לשמש כדי שייטען בעזרת לוחות סולריים.
07:35
הרפתקאות הפירטים
"דיוקנה של מלכה"
פרק מס' 13
הפיראטים פוגשים את גוסטאב, צייר הדיוקנאות המלכותי. המלכה אפרורית דרשה שיצייר דיוקן שלה ושולחת את זעף להביא את הדיוקן. כאשר זעף מגיע, משכנעים אותו הפיראטים לתת להם לצייר דיוקן שלו, מנצלים את העובדה שהם מוסתרים מאחורי הבד הענק ובורחים.
07:47
הרפתקאות הפירטים
"הרפתקאות מגעילוניות"
פרק מס' 14
בוסקו בין, יצרן הסוכריות החביבות על ליאו, "מגעילוניות", עומד לאבד את חנותו לטובת אפרורית שמתכננת לפתוח רשת חנויות ממתקים. הפיראטים מסכלים את תכניתה המרושעת של אפרורית ומחליפים את דיוקנה בדיוקן של בוסקו שציירו ע"י שימוש ב"מגעילוניות" ובשיטת ה"פוינטיליזם".
08:00
הרפתקאות הפירטים
"הבריחה הגדולה"
פרק מס' 15
ג'ובאנה, חברתם של הפיראטים, קיבלה משימה ליצור מפירות פסל בדמותה של המלכה אפרורית לכבוד חגיגות ה"מלכה שנה" שלה. פרסקו לא מצליח להתאפק, לוקח מהפסל ענב וגורם לו להתפרק. ג'ובאנה והפיראטים מצליחים לשחזר את הפסל ולהתחבא. זעף מבחין בזנבו של פרסקו המציץ מאחורי הפסל, והמרדף מתחיל...
08:12
הפרוגלים
חבר בצרה
פרק מס' 34
ספרוקט נתקע בחור בקיר כשדוק איננו בבית, וגובו מחליט לעזור לו בעזרת שמן משיח השומניות שגדל בגינת הגורגים. כשגובו מגיע לשם, הוא נלכד בכלוב.
08:37
הפרוגלים
הקוסם מפרוגל רוק
פרק מס' 35
קוסם מפורסם ונכלולי מגיע לפרוגל רוק ומנצל את חוסר הביטחון של וימבלי כדי להציע לו הצעה מפתה, אך מסוכנת ביותר.
09:02
הפרוגלים
תחרות הדוזרים
פרק מס' 36
באופן לא צפוי ובניגוד לטבע הדוזרי, מתפתחת יריבות בין פלאנג' למודם על רקע השאלה מי המציא את המרכיב הכי טעים. היריבות מפלגת את הדוזרים ומסתיימת בתחרות.
09:27
אולי ומון
העצלנית האיטית ביותר בקוסטה ריקה
פרק מס' 25
בהרפתקאה ביער העננים בקוסטה ריקה, מון חסרת הסבלנות רוצה שחברתם החדשה, העצלנית, תמהר. אך מתברר שכשאתה מאפשר למישהו להיות מי שהוא, אתה זוכה בתשורות נפלאות.
09:39
אולי ומון
החיפוש אחר התלתן האירי
פרק מס' 26
מון מבטיחה לאולי שתסייע לו למצוא תלתןבעל ארבעה עלים, ואולי חושב שזו משימה בלתי אפשרית. החתולים מגלים שבאמצעות שיתוף פעולה, אפשר להפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי..
09:51
אולי ומון
מרוץ הקנגורואים האוסטרלי
פרק מס' 27
שני החברים אינם מגיעים להסכמה בנוגע להתנהגותו של הקנגורו, ואף אחד מהם אינו מוכן לוותר. מון בטוחה בצדקתה, ונשבעת שתוכיח זאת לאולי. היא מאתגרת אותו שוב ושוב, עד שהם מוצאים קנגורו..
10:03
בחצר של פופיק 2013
ניקיון יסודי
פרק מס' 15
10:20
בחצר של פופיק 2014
החברה של פופיק
פרק מס' 19
פופיק מוזמן לשחק עם חברתו מהכיתה אך מסרב ללכת מהחשש שיצחקו עליו. פנחס מסביר לו שעדיף לו שיצחקו עליו מאשר להפסיד את חברתו.
10:36
בחצר של פופיק 2015
חלומות
פרק מס' 10
החברים בחצר מחליטים להגשים חלום שיש להם, ורק טישה לא יודעת איזה חלום להגשים. האם תמצא את החלום ותגשימו?
10:50
דן ומוזלי
געגועים (עונה 3)
פרק מס' 65
דןדן מתגעגע לשילה, הכלבה שלו שמתה. בקונפיטורה, במיה מרגישה משהו, ולא בטוחה מה הדבר... מרש מלו וקלופס מנסים לעזור לה, ולא מצליחים...כשדןדן מספר לבמיה מה הוא מרגיש כשהוא חושב על שילה, במיה מבינה שהיא מתגעגעת לליקריץ...
11:05
דן ומוזלי
החבר שפוקי (עונה 3)
פרק מס' 66
דןדן לא יודע האם להאמין בפיית השיניים...בקוננפיטורה, קלופס מגיע לביקור עם שפוקי החבר שרק הוא רואה. החברים מתלבטים האם שפוקי אמתי או שהוא רק בדמיון של קלופס...
11:21
דן ומוזלי
קביים (עונה 3)
פרק מס' 67
דןדן שבר את הרגל ונאלץ להשתמש בקביים. בקונפיטורה הגיעה עונת הקוצפנים, קוצים דוקרים שנכנסים רק לרגל ימין. לקלופס יש מגף מיוחד נגד קוצפנים, ולכן הוא נאלץ לעשות את כל המטלות של כולם.
11:36
דוט
יום השלג
פרק מס' 11
דוט מתכננת לבלות את "יום השלג" כשסבתה מגיעה לביקור. אך כשמגיע היום והשלג מסרב לרדת, דוט מבינה שהכי חשוב לחגוג ביחד..
11:48
דוט
שומרי היערות
פרק מס' 12
אביה של דוט לוקח אותה ואת האל לטיול בטבע, כדי להראות להם שטוב להתנתק מחיי היום-יום מדי פעם. דוט והאל מראים לאביהם שהטכנולוגיה יכולה להשתלב יפה גם עם הטבע..
11:59
דוט
שיר בשביל כולם
פרק מס' 13
דוט וחבריה כותבים ביחד לקונצרט החורף שיר שיתאים לכל אירועי החורף, אך סופת שלגים מאיימת להרוס להם את ההופעה..
12:11
מרתה מדברת
אמת או שקר/ביי מרתה
פרק מס' 10
12:34
מרתה מדברת
מרתה השחקנית/הלהקהשל מרתה
פרק מס' 34
12:58
מרתה מדברת
אליס במבוכה/קרולינה הפזיזה
פרק מס' 60
13:25
שרגא בישגדא
פבלו פיקאסו
פרק מס' 34
מוני מושונוב מגלם את שרגא בישגדא, המצלם בלוג יומי העוסק באנשים חשובים שתרומתם למדע, לאמנות, לתרבות, לרפואה, לחברה ולפוליטיקה הייתה חשובה ופורצת דרך. שרגא בישגדא לומד להכיר את פאבלו פיקאסו, אחד הציירים החשובים ביותר והמייסד המרכזי של זרם האומנות-הקוביזם.
13:38
שרגא בישגדא
צ'ארלי צ'אפלין
פרק מס' 20
מוני מושונוב מגלם את שרגא בישגדא, המצלם בלוג יומי העוסק באנשים חשובים שתרומתם למדע, לאמנות, לתרבות, לרפואה, לחברה ולפוליטיקה הייתה חשובה ופורצת דרך.שרגא בישגדא לומד להכיר את צרלי צפלין שהיה שחקן, במאי, תסריטאי, כוריאוגרף, מפיק, ומוסיקאי. הוא המציא את דמות "הנווד" שהתחבבה על צופי הקולנוע בעולם.
13:55
מה הסיפור?
חלומות
פרק מס' 11
תכנית אירוח לילדים. הסופר ינץ לוי והילדים מדברים על חלומות והגשמתם. האם כדאי להגשים את כל החלומות, או שיש חלומות שעדיף שישארו בגדר חלום. הספרים :כד החרס השבור/לינדה סו פארק (מרגנית), הקוסם מארץ עוץ/ל.פרנק באום, מרטין/תמר ורטה(עם עובד).
14:10
מה הסיפור?
יתמות
פרק מס' 12
תכנית אירוח לילדים. הסופר ינץ לוי והילדים מדברים על יתמות. האם יתמות של בעלי חיים דומה ליתמות של בני אדם, הפחד מיתמות והפנטזיה שביתמות, מה היתמות מאפשרת לגיבורים בספרים ואילו קשיים היא מציבה בפניהם. נעסוק בספרים : במבי/פליקס זאלטן(מודן), אני לא גנב /תמי שם טוב, האסופית/מונטגומרי (כתר).
14:25
החיים (גרסא חדשה)
החיים נמשכים
פרק מס' 26
14:52
החיים (גרסא חדשה)
התא
פרק מס' 1
היקום נברא לפני כעשרה מיליארד שנים וכדור הארץ לפני כחמישה מיליארד שנים. התא החי הקדמון שהוא ראשית מוצא החיים והאדם, נוצר לאחר עוד מילארד ומחצית מיליארד שנים. כל היצורים החיים וגם האדם בנויים מתאים המאורגנים ברקמות, ובאברים, כשכל תא הוא מנגנון חי בפני עצמו. בפרק זה מסופר על מבנה התא ותפקידו. פרק זה מהווה פתיחה לסידרה. סדר הפרקים הבאים אינו משנה.
15:17
הדרדסים 2
דובון טלאים וחולשתה של דרדסית
פרק מס' 100
מישהו הקפיא את נהר הדרדסים, והם הולכים לארץ של קיסרית הברקת לברר מה הבעיה. פעם בשנה זללני מכין ממתק מדרדסתותים. האם יצליחו הדרדסים להתאפק מלאכול את הממתק המדורדס?
15:43
הדרדסים 2
הסוס הכתום הקטן בעל פרסות הזהב
פרק מס' 101
דרדסית פוגשת את כחול-עיניים, סוס מכונף שרק היא יכולה לראות. הסוס איבד את אחת מפרסות הזהב שלו, שמגיעה לידיו של גרגמל.
16:06
ילדי בית העץ עונה 2
פרק מס' 56
לאחר ששחר צחק בטעות על הבריון של הכיתה, הוא מפחד שהבריון עומד להרביץ לו. חבריו מתגייסים לעזור לו לעמוד מול הילד המאיים, אבל העצות לא עוזרות, ושחר צריך להבין לבד איך להתמודד מול האיום.
16:22
ילדי בית העץ עונה 2
פרק מס' 57
דניאל מתכונן לבר מצווה שלו, ומתכנן אירוע גדול ומרשים. כשאביו של דניאל מודיע לו שהוא צריך לצמצם את ממדי החגיגה, הוא לא מוכן להתפשר ומעדיף לבטל את כל בר המצווה שלו. ואז אלברט נכנס לתמונה.
16:37
החפרנים עונה 1 עד 4
איך אפשר לשכנע אנשים
פרק מס' 137
דודו ארז שולח את הכתבים לבדוק מהי הדרך הכי טובה לשכנוע, איך המוח שלנו מצליח לקבל החלטות במהירות על סמך מידע חלקי בלבד ומהי החיה החכמה ביותר בעולם..אורח באולפן: אורן נהרי, עורך חדשות החוץ, ערוץ 1.
17:00
אפסילון קצר
פטיש נגד נוצה
פרק מס' 9
17:06
גלילאו עונה 4
פרק מס' 7
17:30
שוסטר ושוסטר - עונה 2
ממלכת נרניה, עיצוב אופנה ושדה תעופה
פרק מס' 51
שוסטר ושוסטר חוזרים מחופשה ומגלים שגיורא רוצה להחליף אותם בסוכנים חדשים. בפרק זה הם מנסים לפצח את הקשרים בין ממלכת נרניה, עיצוב אופנה ושדה תעופה.
17:56
שוסטר ושוסטר - עונה 2
טביעת אצבע, הנס כריסטיאן אנדרסן והמלט
פרק מס' 55
שוסטר שבר את שתי ידיו וצריך לבצע את כל המשימות בפרק כשידיו מגובסות. בפרק זה שוסטר ושוסטר מנסים לפצח את הקשרים בין טביעת אצבע, הנס כריסטיאן אנדרסן והמלט.
18:21
מקס המדען
פרק מס' 16
18:44
מקס המדען
פרק מס' 17
19:05
אפסילון קצר
פטיש נגד נוצה
פרק מס' 9
19:15
אני גיטרה עונה 4
Stairway To Heaven- דוד ד'אור
פרק מס' 130
19:30
סיפורי עמים - חדש
הכלה האמיתית
פרק מס' 6
הסדרה הקלאסית מבית היוצר של ג'ים הנסון (החבובות), בכיכובו של ג'ון הרט. על פי סיפור גרמני עתיק. סיפורם של אניה הצעירה, הטרול שמעביד אותה בפרך, האריה קסום שנחלץ לעזרתה והנסיך שבו היא זוכה לבסוף..
19:55
חדשות מהעבר - יהדות המזרח
הרמח"ל
פרק מס' 2
תכנית חדשותית המגישה מידע על האישים והאירועים ההסטוריים שעיצבו את העם והמדינה בשפה עכשווית וצעירה. רבי משה חיים לוצאטו, הגאון מאיטליה שנרדף בשל עיסוקו בקבלה, וכתב את "מסילת ישרים" אחד הספרים החשובים ביהדות. מגישים: מירי נבו ועידן אלתרמן.
20:10
בין השורות - מסביב לעולם
רוסיה
פרק מס' 2
מה קורה ומתרחש בעולם, במקומות קרובים ובמקומות רחוקים. ניצן הורוביץ וחמישה ילדים משוחחים על רוסיה. המהפכה הקומוניסטית הראשונה בעולם, טראומת הדיקטטורה, מאה שנה למהפכת אוקטובר. אורחת באולפן: ליזה רוזובסקי.
20:35
החפרנים עונה 1 עד 4
מי המציא את הסנדויץ?
פרק מס' 12
תכנית אולפן. דודו ארז וצוות של כתבים מוזרים וכושלים עונים על השאלות: האם יש נינג'ות ומי אמרה "אם אין לחם שיאכלו עוגות", חוזרים אחורה בזמן כדי לחקור מי המציא את הסנדוויץ' ויוצאים לגלות כמה כוכבים יש. עוד בתכנית, השעשועון "כרוב הזהב" והפינה "זה לא קסם זה גדעון" עם קריאה בכף היד.
21:00
אפסילון קצר
לראות את הקול
פרק מס' 2
21:06
גלילאו עונה 6
פרק מס' 1
תכנית מדע ודעת ייחודית לכל המשפחה בהנחיית הילה קורח, עם נושאים חדשים ואורחים מרתקים. והפעם בתכנית: על חוואי בקר בקנזס שיצר את לוגו גלילאו עם 300 פרות, איך הופכים לוח זכוכית למראה מושלמת, ומה דרוש כדי לייצר קילו דבש.
21:30
אינטרמצו עם אריק
בית מטבחיים חמש
פרק מס' 418
'אריה ורדי מציג את "בית מטבחיים 5", מחזמר אופראי שמבוסס על ספרו של קורט וונגוט, ומבוסס על חוויתו האישית של הסופר, שהיה בעצמו שבוי אמריקני בדרזדן בזמן הפצצתה במלחמת העולם השנייה.
22:00
הבית הלבן - עונה 6
התפרקות
פרק מס' 21
סנטוס שוקל הצעה לתפקיד סגן הנשיא מראסל; דליפת חמצן בתחנת החלל הבינלאומית מסכנת את חיי שלושת האסטרונאוטים שבה; הנשיא תופס את צ'רלי ליד חדר השינה של בתו.
22:42
הבית הלבן - עונה 6
2162 קולות
פרק מס' 22
פרק אחרון לעונה - הוינס, ראסל, סנטוס ובייקר נאבקים על הקולות שיבטיחו לאחד מהם את המועמדות של המפלגה הדמוקרטית לנשיאות, כשהמנצח בנובמבר יהיה, ככל הנראה, הסנטור ויניק.
23:25
הבית הלבן - עונה 7
הכרטיס
פרק מס' 1
בפרק הפותח את העונה השביעית, סאנטוס מתלבט האם הבחירה בליאו כסגנו למירוץ היא הנכונה. החקירה בנוגע להדלפה נמשכת.
סגור