נתן נתנזון

בגיל 8 הוא עלה לארץ מרומניה, ובשנות ה-80' הוא לימד אותנו שמשהו כאן לא שייך ושאם תאכל מרק תהיה חזק. נתן נתנזון בלי סודות

ב-7 בספטמבר 1955 הגיח נתן נתנזון לאוויר העולם. הוא נולד ברומניה ועלה לארץ בגיל שמונה. את שירותו הצבאי ביצע בלהקת פיקוד דרום לצד נתן דטנר ודורון מזר. היום הוא נשוי ואב לשלושה ילדים.

לילדים הוא מוכר בעיקר כחלק מצוות התכנית "בלי סודות", שם שיחק את עיתונאיש ואת המלצר המוזר. בזכות נתנזון ידעו ילדי שנות ה-80' שמשהו כאן לא שייך, שֶשָה הוא צליל בתוך מילה, ושאם תאכל מרק תהיה חזק. לאחר מכן כיכב גם בסדרת ההמשך "בסוד העניינים" לצד שאר חברי הצוות המקוריים.

נתנזון שיחק גם בהצגת הילדים "חנן ונתן" והשתתף בהופעות אורח בתכנית "זהו זה". ב-1992 השתתף בקלטת הילדים "שרים וצוחקים" לצד כוכב "פרפר נחמד" דודו זר, ושותפתו לסדרות בהן הופיע בחינוכית - חני נחמיאס.

נתנזון זכור גם בהופעות האורח שלו בסדרה "השמינייה" ובקומדיה המצליחה "החיים זה לא הכֹל". ואם ראיתם את הסרט "פאוור ריינג'רס טורבו", בוודאי זיהיתם את קולו בדמותו של אלגאר. עוד בקולנוע שיחק בסרטים "מלך הסלים" ו"ד.צ. חוף אילת", בשניהם היה שותף לכתיבת התסריט ושיחק לצדו של דובי גל. ב-2002 שיחק בסרט "חסד של אמת".

נתנזון קיווה לייצג את ישראל באירוויזיון בשנת 1993. הוא שר את השיר "מרקוני" עם אפי בן ישראל. השיר הגיע למקום ה-11 והלפני אחרון, וזכה בשלוש נקודות בלבד.

סגור