אכפת לי

רב שיח אקטואלי בענייני חינוך, בהשתתפות תלמידים, הורים ואנשי חינוך
הזכות לחינוך גבוה  |  זמן: 49:40
חינוך לערכים
פרק: 8
חינוך לערכים
פנימיות
פרק: 926
פנימיות
חינוך מיני
פרק: 12
חינוך מיני
איכות סביבה
 
איכות סביבה
למי שייך הגוף
פרק: 912
למי שייך הגוף

מגזין חינוך אקטואלי, ובו לכול זכות דיבור והבעת דעה בצורה שווה.

באולפן מתארחים הורים, תלמידים, מחנכים ואנשי אקדמיה, המשתתפים באופן אקטיבי במהלך הדיון.

שורה של אנשי תקשורת מוכרים ומוערכים מנחים את חבר הדיון הסוער ומשתפים את הקהל בספונטניות בנושא התכנית. כך נוצר רב שיח דינמי וסוחף על ענייני חינוך.

בכל פרק עולות על שולחן הדיונים סוגיות שנויות במחלוקת: חינוך מיני, ילדים במצוקה, בחינות הבגרות, פנימיות, הגוף שלנו ועוד.

מבית היוצר של הטלוויזיה החינוכית
משתתפים: מני פאר, אבי בטלהיים, אלעזר שטרום, דב גילהר
מספר פרקים: 59
משך: 50 דקות
שנת הפקה: 1991

 

 

תגובות

פולארד
בייה שלום רב, אם הגעתו של ברק חוסיין אובמה ארצה אני קורא לכל אחד מאיתנו מכל מיגוון הפוליטי ליצור חזית ומאמץ לאומי לדרוש את שחרורו המיידית של פולארד. מעבר לחיבוק וחיוך של אובמה מסתתרת פרנויה אכזרית שבגללה פולארד נמק בכלא עד היום,אף ביידן סגנו הבטיח,שפולארד רק ישוחרר מהכלא על גופתו המת ,כמובן אנחנו מאחלים לביידין חיים ארוכים אבל את פולארד אנחנו כן דורשים שיהיה חופשי איתנו בארץ. בוא נחשוב פעמיים אם אובמה בכלל מביא איתו פתרון למזרח התיכון או בדיוק ההפך.בקדנציה הראשונה שלו הגיע למצרים,ותראו אך מצרים ניראת היום.רק מי השמועה שהוא מגיע לכאן נדלקו כבר סממנים של אנתיפדה שלישית, מה יהיה ואך תראה ארץ ישראל בסוף הקדנציה של אובמה ? הפרד ומשול . אחרי שאובמה הפנה את גבו למוברק בדיוק באותו דרך ש גימי קרטר בזמנו עשה להשאה איראנית ב-1979 ובכך שולח איתות ברור לחומייני שהדרך חזור לאירן פתוח לפניו,מעשה שגרם לתוצאות טרגיות שעדיין מהדהדות בכל המזרח התיכון ואכן אובמה עשה אותה דבר אם מוברק אם אותן התוצאות כמעט ובוא לא נשכח שאובמה הצהיר שקרטר מורו ורבו מי "א עד ת" בכל הקשור למזרח התיכון. ביהדות יש לנו פתגם אם לא נעשה קידוש,לנו יעשו הבדלה.לכן בוא נקדש לא רק את המטרה אלא גם את האדם שגייסנו בכדי למסור לנו מדע על ארצות ערב והקריב למענינו הכל.היום מצבו הבריאותית לגמרי לא יציב והאחריות במלואה מוטלת עלינו להביא אותו הביתה עכשיו אבל בטח לא להמשיך לשתף פעולה אם האמריקאים ולהפוך את יונתן לשעיר עזאזל,עונשו הוא כבר שילם כפל כפליים אם לא יותר. כל אחד מאיתנו צריך ליישר קו מול נשיא הארצות הברית בלי ברק בעיניים ולדרוש אחת ולתמיד שיהונתן ישוחרר מהכלא במיידי ודי לאכזריות הזאת שחונקת את יונתן 28 שנה מול העיניים שלנו באטיות למוות בטוח. את זה הסורים כבר עשו לאלי כהן עליו השלום כשעמדנו מנגד חסרי אונים. הפעם הזאת אולי עוד נוכל להגיד, "ויפדו העם את יונתן ולא מת." שמואל (א) גדעון בן יעקב רעננה
גדעון בן יעקב|08/03/13|רעננה
מעולה
איזו תכנית כל הכבוד תזכרו לעד בזכות הרעיונות המקורים והטקסטים השנונים איזו נוסטלגיה היה לצפות כל הכבוד אין מילים www.gmt.co.il
רועי|22/04/13
הופעה של אמא שלי
באחת התוכניות התראיינה אמי חביבה הלה רק חבל שאני לא מוצא את זה.
עומרי|26/07/13
לפני 20 שנה
עומרי|26/07/13|בית- יצחק, רעננה
חביבה הלה ז"ל
אני עדיין לא מוצא את הפרק שבו הופיעה אמא שלי חביבה הלה ז"ל שנפטרה ביום חמישי ושהופיעה באחת התוכניות של אכפת לי. יהי זכרה ברוך!
עומרי|30/01/17
מני פאר ואופירה יוספי
את אחת התוכניות של אכפת לי הגיש מני פאר ז"ל שנפטר לאחר מחלת סרטן קשה לפני כמעט שלוש שנים. ומי שנפטרה היום מסרטן השד היא הזמרת אופירה יוספי שביצעה את שיר הנושא ביחד עם אחותה רווית ויגאל בשן. את מילות השיר כתב אהוד מנור ז"ל והלחין יורם צדוק. גם אמא שלי הייתה באחת התוכניות וכבר לא בחיים. יהי, זכרך, שמור עימנו לעולמי עד.
עומרי|18/06/17|רעננה
קהל מתוך "אכפת לי"
מתוך פתיח התכנית "אכפת לי"

סגור